poniedziałek, 24 maja 2010

Wojskowy komiks ze Skwierzyny

A dziś... "komiks", czyli fotoreportaż z festynu charytatywnego w Skwierzynie. Był paintball, pojazdy wojskowe,   koncerty lokalnych zespołów rockowych, zwiedzanie bunkrów z przewodnikiem...
 
Tak to wygląda z zewnątrz - a teraz zapraszam do oglądania wystroju wnętrz...

W pewnym momencie słyszę jakieś nawoływania, czuję za sobą ruch ludzi, pojazd zaczyna ruszać

Tak, to paintbalowy atak o most. Zostaję trochę z tyłu, jednak gdy żołnierze za bardzo się oddalają, idę za nimi... wokół widzę i słyszę kolorowe kulki, trzymam się na tyle daleko, że bezwładnie spadają wokół mnie na ziemię. Wiele odbija się od kamizelki, nie mając siły pęknąć. 


Niby żadna nie trafia znacząco, jednak to za duże ryzyko, i dla aparatu, i dla oczu i całej głowy. Niby żadna nie trafia powyżej piersi, jednak wolę nie ryzykować - ludzie strzelają, pan Bóg kule nosi. Dalszy ciąg bitwy wolę oglądać zza siatki.A tak wyglądał wóz po bitwie, już raczej bez szans zamaskowania się w lesie, jakby na pojazd bojowy wypadało...To działo się na moście, lecz może pora pójść na polanę, gdzie odbywa się właściwy festyn? Dostępu broni stanowisko karabinu maszynowego, na szczęście jego obsługa przyjaźnie stoi obok...Brak komentarzy:

Prześlij komentarz